VÁNOČNÍ PRÁZDNINY
Provoz MŠ o vánočních prázdninách, který schválila Rada města Příbram (R.usn.č.1081/2025):
Přerušení provozu (uzavření) naší MŠ od úterý 23.12.2025 do čtvrtka 1.1.2026, v omezeném provozu pro přihlášené děti v pátek 2.1.2026. Těšit se na vás budeme v novém roce v pondělí 5.1.2026.
Přejeme Vám klidné a radostné prožití vánočních svátků plných pohody a společných chvil nejen s Vašimi nejmenšími!
PROSINEC 2025
I. třída Žluté klubíčko:
Pravidelné měsíční aktivity:
1. každé úterý delší vycházky v rámci projektu Malí průzkumníci.
- 2. prosince navštívíme Galerii Františka Drtikola Příbram, kde bude pro děti připraveno vánoční tvoření.
- 9. prosince půjdeme na den otevřených dveří na ZŠ Školní.
- 16. prosince se mohou děti těšit na program v hornickém muzeu, prohlédneme si důl Anna a svezeme se podzemním vláčkem.
2. každou středu cvičení na ZŠ Březové Hory. Děti budou mít v batůžku pití, sportovní oblečení na převlečení, obuv do tělocvičny. Děti nebudou mít řetízky. Cvičení odpadá 3. a 10. prosince.
Další akce:
Pátek 5. prosince bruslení na náměstí 17. listopadu. Vlastní brusle i helma, popřípadě lze půjčit na místě za poplatek (kdo bruslit nechce – nemusí).
V pondělí 15. prosince navštívíme Městské muzeum a Galerii Ludvíka Kuby v Březnici s výstavou Příběh vánočního stromečku. Odjezd po svačině, návrat na pozdní oběd.
Čtvrtek 11. prosince besídka od 15:45.
II. třída Červené klubíčko
Pravidelné měsíční aktivity:
Každý pátek navštívíme solnou jeskyni. První hodina bude 28. listopadu.
Další akce:
V pátek 5. prosince navštíví školku čertíci s Mikulášem a andílkem.
Ve čtvrtek 11. prosince vyrazíme do Galerie Františka Drtikola Příbram, kde bude pro děti připraveno vánoční tvoření.
V úterý 16. prosince navštívíme Městské muzeum a Galerii Ludvíka Kuby v Březnici s výstavou Příběh vánočního stromečku. Odjezd po svačině, návrat na pozdní oběd.
Úterý 9. prosince besídka od 15:45.
III. třída Zelené klubíčko
Ve středu 3. prosince vyrazíme do Galerie Františka Drtikola Příbram, kde bude pro děti připraveno vánoční tvoření.
V pátek 5. prosince navštíví školku čertíci s Mikulášem a andílkem.
Ve středu 17. prosince navštívíme Městské muzeum a Galerii Ludvíka Kuby v Březnici s výstavou Příběh vánočního stromečku. Odjezd po svačině, návrat na pozdní oběd. - ZRUŠENO
Pondělí 8. prosince besídka od 15:45.

